ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 VESTI O NASOJ CECI

Go down 
5 posters
Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 6:47 pm

DEDA TOZA Na skromnoj porodičnoj sahrani, dok je čitano opelo, Ceca je lila suze. Meštani Žitorađe pričaju da je Ceca deda Tozu veoma volela, a da su i njena deca, Veljko i Anastasija, rado provodili deo leta kod dede.

- Šta da vam kažem!? Deda je deda! Zaista mi je teško - rekla nam je vidno potištena Ceca.



OVIM PUTEM U IME SVIH CLANOVA FORUMA ,, ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN,, IZJAVLJUJEMO CECI I NJENOJ PORODICI, SAUCESCE
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 6:51 pm

VESTI O NASOJ CECI Xxxxxxxxu8


slika sa sahrane
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 9:56 pm

Nova Ceca!
Svetlana Ražnatović ovih dana ulazi u studio kako bi počela sa snimanjem novog albuma

Najpopularnija srpska folkerka Svetlana - Ceca Ražnatović ući će ovih dana u studio kako bi počela sa snimanjem novog materijala, saznaje Kurir od izvora bliskih pevačici. Ceca je, naime, već prikupila dosta pesama za novi album, ali konkurs je još uvek otvoren pa će pevačica rado prihvatiti svaku novu pesmu koja na konkurs stigne i pritom joj se svidi. Od autora su za sada poznati Oliver Mandić, sa kojim je Ceca snimila duetsku pesmu „Vreme za ljubav ističe“. Mandić je Ceci poklonio novu pesmu i ona će se naći na novom CD-u Ražnatovićeve, kaže naš izvor i dodaje:

- Ceca će u Londonu uraditi i remiks njihove duetske pesme, jer se ona u postojećoj verziji čuje jako slabo, pa se stiče utisak da peva samo bek vokale. Pored Mandića, od autora će se pojaviti i Cecina dugogodišnja saradnica Marina Tucaković, ali nije poznato koliko njenih pesama će se naći na novom albumu. Ovih dana se u medijima pojavila informacija da će jednu od pesama raditi i Bora Đorđević, ali se Ceca nije javno izjašnjavala o tome. Što se tiče aranžmana, izvesno je da će ih raditi Futa, jer, kako pevačica kaže, glas joj je uvek najbolje zvučao u pesmama koje je radio upravo on. Muziku će, po svemu sudeći, raditi Romario, koji je nekoliko godina unazad Ražnatovićevoj napravio nekoliko velikih hitova. Kada će Ceca obradovati sve svoje fanove, pitali smo i nju, ali budući da je u žalosti zbog smrtnog slučaja, nije mogla da priča o albumu pa smo informacije potražili od njene PR službe:

- Strpite se još malo - rekao nam je Cecin pi-ar Sreten Radović.

Tako će i biti. Svi Cecini obožavaoci će na svoju ljubimicu u novom izdanju morati da sačekaju još neko vreme.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 3:03 pm

bas nas drzi u ne izvesnosti Laughing
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 8:49 pm

A od Cece, Ferari
Svetlana Ražnatović kao poklon kumčetu Andreju, sinu Viki Miljković, donela igračku

Rođendanska proslava malog Andreja, sina folkerke Viki Miljković i Tašketa, prošla je u znaku poklona koji je dobio od kume Svetlane - Cece Ražnatović. Čim je ugledao kumin poklon, ogroman crveni ferari, igračku koja se kreće na akumulator, Andrej više nije morao nijedan poklon da otvori. Istog trenutka seo je u novu zanimaciju i krenuo da vršlja po restoranu. Zadovljna što je njen poklon bio dobitna kombinacija, Ceca je malom Andreju otpevala i rođendansku pesmu, čime su zvanično srpska majka i slavljenik otvorili plesni podijum.

Sve dok se Ceca nije pojavila na vratima sa atrakcijom u vidu poklona, rođendanac nije ispuštao iz ruku gitaru koju je dobio od krštene kume Sanje Đorđević. Međutim, čini se da je Ceca napravila bolji izbor, jer se mali Andrej brzinom svetlosti oslobodio brzo izgustirane igračke i prešao u „ferari“.

Iako je bilo planirano da na rođendanu goste zabavljaju zvezde „Granda“ Branislav Mojićević i Radmila Manojlović, njima su posao olakšale kolege koje su bile među zvanicama, bukvalno se otimajući za mikrofon. Proslava je trajala do ranih jutarnjih časova, a poslednji gosti restoran „Admiral“, u kome je održana proslava, napustili su nešto pred zoru.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeWed Oct 15, 2008 1:18 pm

[img]VESTI O NASOJ CECI Cecavrrrsu7[/img]







Svetlana Ražnatović iznenadila nas rođendanskom tortom, a mi nju „muškim dočekom“
Ceca: Ja sam fan Alo!
Sreda - 15.10.2008
„Pitaju me neki prijatelji šta radim danas, a ja kažem da idem u ‘Alo!’ da duvam u svećicu“, prvo je sa osmehom prokomentarisala folk zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović kada je ušla u našu redakciju.


Povodom rođendana „Alo!“, ona je donela tortu sa brojem jedan. Bila je zainteresovana da pregleda sve naslovne strane ovog meseca, a onda nam je otkrila da je veliki fan naših novina.
„Smatram da je ‘Alo!’ list koji može da zadovolji sve ukuse čitalaca, a ja sam jedna od mnogobrojnih i želim vam mnogo, mnogo sreće i dao bog da slavite i stoti rođendan“, kaže Ceca, koja nam je otkrila da nas čita „otpozadi“, te da izbegava crne vesti i politiku.
„Užasno mi nedostaje“ će biti novi hit


Šta se dešava sa novim albumom, dokle se stiglo?
- Preslušavam pesme, moram da se pohvalim da sam dobila strašnu pesmu od Bore Čorbe, „Užasno mi nedostaje“, eto, to je ekskluzivna informacija.
Ko su autori?
- Marina, naravno, ostaje uz svog supruga Futu, a u igri su i novi saradnici: Romario, Rale, čak i anonimni kompozitori koji mi ponude kvalitetnu pesmu koja se nama uklapa u koncepciju.
Da li je ovo prvi put da daješ priliku anonimnim kompozitorima?
- Nije prvi put. Mili je bio apsolutno anoniman kad sam počela sa njim da sarađujem, a imala sam dovoljno hrabrosti da mu dozvolim da radi čak ceo album.
Volela bih da gradim sigurne kuće
Da li si zaljubljena u nekog muškarca i u koga?
- Pa, normalnije bi bilo da sam zaljubljena u muškarca, nego... (smeh) I da jesam, ne bih vam rekla, u svakom slučaju. To je moja privatnost i trudim se da mi se ne kopa po njoj, ali vi stalno nešto kopate... Ne mogu stvarno da izađem sa vama na kraj, pisali ste već...
Dobro, a šta bi volela da u „Alo“ pročitaš o sebi?
- Ceca poklonila tri sigurne kuće, Ceca poklonila mnogim sirotištima mnogo para, eto to. Trudiću se da tako i bude... Mnogo mi je drago što postoje organizacije koje se bore protiv nasilja u porodici, pogotovo mi je žao dece koji nemaju ni snage ni mogućnosti da se izbore protiv toga, mislim da žene moraju da budu hrabrije.
Imaš li neku neostvarenu želju?
- Imam. Ne mogu vas novinare nikako da skinem s vrata, ha, ha. Šalim se, naravno. Želim da u budućnosti vidim svoju decu kao obrazovane ljude, koji u nekom biznisu stvaraju sopstveno ime. Drugo, želja mi je da znam kada da povučem ručnu, da odem sa estrade u pravo vreme. Naravno, radiću dokle god ljudi budu želeli da me slušaju. Imam blistavu karijeru na koju sam veoma ponosna...
Muka mi je od fudbala
Ko ti se dopada od novih fudbalera, njegova igra...?
- Nemam uopšte ambicije da budem selektor i trener! (smeh) Mnogo njih poznajem iz naših reprezentacija, privatno sam dugogodišnji prijatelj sa mnogim momcima, ne bih želela nikog da izdvojim, morala bih da nabrajam, nabrajam, nabrajam, i nemam samo među fudbalerima prijatelje, već i iz mnogih drugih sportova.
Hoćeš li se kandidovati za predsednika Zvezde?
- Ha, ha. Meni je fudbala preko glave. Ne, hvala.
Završavaš fudbalsku karijeru?
- Ja sam i dalje predsednik Obilića, dovoljna mi je ta muka.
A fuzija Obilića sa Zvezdom?
- Ne, ne, hvala. Ništa što se tiče fudbala, mogu samo da idem na utakmice koje mi se sviđaju i da to pratim. Dovoljno je meni Obilić iskidao živaca.
Muke sa decom
Kad te deca iznerviraju, kako reaguješ?
- Sad je aktuelan pubertet, bavimo se ljubavnim problemčićima, školom, tu drami, ponekad diže i veštačku frku jer to tako mora. Mislim da nisam stroga majka, ali imam autoritet. Mnogo razgovaram sa svojom decom, to je najbolji način da se deci približite.
Anastasija odlično peva, što smo videli na promociji dueta sa Mandićem.
- Ona ide u muzičku školu, od septembra, iz prve je položila prijemni, dete je veoma talentovano. Od malih nogu pokazuje afinitet. Oni su hendikepirani jer nemaju jednog roditelja, pa zato moraju da filtriraju emocije na najbezbolniji i najbolji način.
Planiraš li da ih školuješ u inostranstvu ili kod nas?
- Volela bih da to bude kod nas, ali bih isto tako volela da naša zemlja deci ponudi mnogo više kreativnog od ulica, kafića, diskoteka... Mislim da Srbija ide dobrim putem i da ćemo svi moći da priuštimo našoj deci da studiraju ovde i budu uspešni.
Hoće li Veljko u fudbalere?
- On je sve bio, i košarkaš, i karatista, i fudbaler, i džudista. Inače, obožava Marka Pantelića, veliki je njegov fan.
Pustio je dugu kosu.
- Lud je zbog te frizure jer je moja želja da ima dužu kosu. On bi hteo „militari“ frizuru. Ima žensku lepotu, pa ga u inostranstvu zapitkuju: „Je l’ si ti dečak ili devojčica?“, a on se okrene prema meni i kaže mi: „Eto ti, ti si kriva! Ne vide da sam muško!“.
Volim svoj mir
Šta je to toliko lepo što te privlači na Kipru, kako izgleda kuća, mir koji si našla tamo?
- U svakom slučaju, to nema nikakve veze sa kućom, ja sam za sebe i svoju decu napravila kutak gde će imati pasivan odmor i svoju privatnost, gde mogu potpuno da se posvetim svojoj porodici. Na nekim domaćim destinacijama - tu mislim na Crnu Goru - nemam mir.
Kad te sretnu turisti, pa te prepoznaju, kako reaguješ?
- Ja ne izlazim, na šta se čude svi moji prijatelji koji su bili tamo, recimo Sreten Radović, Saša Vidić, koje poznajete. Oni vole da izađu, da prošetaju, to je turističko mesto - tamo gde sam ja, mlađi svet u tom je fazonu, a ja nijednom nisam izašla. Ja nisam željna provoda i diskoteka. Sedim, gledam TV, imam sve naše kanale, kao da sam u Beogradu, a opet nisam, prija mi, jednostavno, pasivni odmor. Ja ni u Beogradu ne volim da izlazim, da skitam, ja sam u svojoj kući napravila enterijer koji mi prija i ne moram nigde da izlazim. Ja sam baš dosadna, vrlo dosadna.



Ceci su pitanja postavljali Vasilije Papović, novinar društva, Darko Popović, urednik zabave, Goran Anđelković, novinar sportske redakcije, Ratko Stevović, vozač, i Duško Vukajlović, zamenik glavnog i odgovornog urednika.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:50 am

Bombe u Cecinom dvorištu!!!
Svetlana Ražnatović zbog straha od eksplozivnih naprava iz Drugog svetskog rata koje su pronađene u blizini njene kuće razmišlja da sa decom otputuje na neko vreme

Naša najpopularnija folk pevačica Ceca Ražnatović razmišlja da na neko vreme ode sa decom na odmor kako ne bi bila u svojoj kući u Beogradu dok demineri ne izvade i ne deaktiviraju bombe velike razorne moći, koje su pronađene u blizini njene kuće, kaže izvor Kurira blizak Ceci i dodaje:

- Bombe su pronađene u blizini Cecine kuće tokom iskopavanja zemljišta i odmah su na tu lokaciju dovedeni demineri, koji su izvadili bojeve glave iz pronađenih "hitlerovki", koje su tu pale pre više od šesdeset godina. Budući da se sve desilo u blizini Cecine kuće i da se radi o eksplozivnim napravama velike razorne moći, koje su po nekim navodima još uvek aktivne, pevačica uveliko razmišlja da otputuje sa decom na neko vreme, odnosno dok se sve te silne bombe ne izvade i ne odnesu. Ima naznaka da, pored onih koje su pronađene i deaktivirane, pod zemljom ima i mina, koje prilikom prekopavanja zemljišta mogu biti aktivirane, pa je to razlog više da Ceca otputuje dok se sve ne očisti - završava naš izvor.

Povodom informacija koje smo dobili, pozvali smo Cecu i zamolili je za komentar.

- Čula sam za te bombe i moram da priznam da osećaj kada znate da su u vašoj blizini nije nimalo prijatan. U svakom slučaju, dobra stvar je to što su bombe locirane - izričita je bila Ceca, uskrativši nas za odgovor na pitanje da li će biti u Beogradu za vreme vađenja zaostalih ubojitih sredstava.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 2:04 pm

CECA 29 NOVEMBRA U CIRIHU (u geodoniji)
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 7:53 pm

NADAM SE DA CE SVI PODRZATI CECU I OTICI NA KONCERT KO JE U PRILICI

JEDNA JE NASA CECA
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 10:49 am

Torta od folk krema!
Aca Lukas, posle spektakla u Areni, sa devojkom Sonjom i bliskim prijateljima proslavio 40. rođendan u "Miloševom konaku"

Folk pevač Aleksandar Vuksanović, alijas Aca Lukas, preksinoć je proslavio 40. rođendan. Žurka je održana u restoranu "Milošev konak", a najveseliji su svakako bili slavljenik i njegova lepša polovina Sonja Šašić.

Proslavi su prisustvovali Ceca Ražnatović, Mira Škorić, Saša Matić, Džej Ramadanovski, Sinan Sakić, Oliver Mandić, Nikola Rokvić, Aco Pejović, glumac Ivan Bekjarev, koji je došao u pratnji znatno mlađe dame, koja je, inače, oči prekrila maskom iz samo njoj znanog razloga.

Posebno iznenađenje rođendancu su priredili gosti iz Crne Gore koji su se u neko doba pojavili sa pregršt poklona, baš kao i kolege koje su se latile mikrofona i pevale do sitnih sati...
VESTI O NASOJ CECI Thumbdsc00051bd8
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 12:09 pm

U organizaciji TV „Palma plus“ estradnjaci dočekali Novu godinu
Ceca i Dačić žele da manje rade
Četvrtak - 06.11.2008
Žitorađani Ceca Ražnatović i Ivica Dačić bili su zvezde večeri preksinoć na snimanju tradicionalnog novogodišnjeg programa Televizije „Palma plus“.


Ogromna diskoteka „Pre-stiž“ ugostila je skoro stotinu pevača narodne i zabavne muzike. Na slavlje su kao gosti stiglo i ministar policije Ivica Dačić i direktor „Srbijagasa“ Dušan Bajatović. Kao i svake godine, prva zvezda estrade Svetlana Ražnatović je u televizijskoj proslavi koju će za Novu godinu emitovati mnoge srpske stanice poželela građanima Srbije da zaborave na loše stvari i misle pozitivno.
„Bilo je i dobrih i loših stvari u 2008. godini, to je život, ne može sve da bude dobro, ali treba gledati napred. Sebi želim odmor, a drugima zdravlje i više sreće. Ne mogu da obećam, ali do juna 2009. godine postoji mogućnost da uradim novi album, videćemo“, rekla je Ceca.
Ivica Dačić je Srbima poželeo da policija ima u 2009. godini manje posla. „Dosta smo radili u 2008, tako da se nadam da ćemo sledeće godine imati manje posla“, rekao je Dačić novinarima.


Nada Obrić poželela je sebi da joj se ćerka uda i da dobije unuka. „Od sina imam divne unuke, ali mi je želja da mi se i ćerka uda i da dobijem još unučadi koji me čine mladom i bezbrižnom“, rekla je Nada Obrić.
Oči muških gostiju na proslavi bile su uprte u Kaju. „Sebi želim ljubav koja će trajati godinama i koja neće prestati. Želim da u 2009. godini pronađem čoveka svog života i da više ne lutam“, rekla je Kaja.
Domaćin spektakla Dragan Marković Palma poželeo je Srbima mnogo dece, zdravlja i radosti. „U sledećoj godini voleo bih da se svi borimo protiv bele kuge i da ljudi od svojih lokalnim samouprava traže stimulaciju za rađanje svakog deteta“, rekao je Palma.
Gosti ogromnog „Prestiža“ bili su direktori preduzeća, vlasnici firmi, novinari iz Srbije. Snimanje je trajalo čak deset sati.


Bulat poželeo da ima struje
Marko Bulat poželeo je sebi da ima zdravlja i struje. „Jednom mi je jedan drug čestitao Novu godinu tako što mi je rekao: ‘Srećna ti Nova, želim ti zdravlja i struje jer bez nje neće raditi mikrofoni.’ Od tada to sebi uvek poželim“, rekao je Bulat.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 11:03 am

CECA I OLIVER SNIMILI SPOT ZA PESMU


Sreda - 19.11.2008
Folk zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović pre nekoliko dana je snimila spot za duetsku pesmu sa Oliverom Mandićem „Vreme za ljubav ističe“.


Iako je bio plan da se pesma ekranizuje odmah nakon promocije kompilacijskog CD-a sa dodatkom ove bonus numere, zbog poslovnih obaveza oba aktera posao je prolongiran do ovog meseca.
Reditelj spota Laća Radulović (sin Marine Tucaković i Fute Radulovića, prim. aut.) nije imao problema sa folk pevačicom koja je još jednom pokazala da je veliki profesionalac. Oliver je takođe odradio sve što se od njega zahtevalo, a na snimanju je prvi put posle dužeg vremena skinuo maramu i pokazao glatko obrijanu glavu. Snimanje u „Ateljeu 212“ je trajalo do jutarnjih sati.

VESTI O NASOJ CECI Wwwwwwwwxq8
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 11:59 am

NAJNOVIJE VESTI


Ceca zapalila Švajcarsku!
Autor: Saša Tošić

Objavljeno: 01.12.2008 SVET CASOPIS


Kao što se i očekivalo, za nastup Cece Ražnatović u ciriškoj folkoteci "Grodonija" tražila se karta više. To i ne čudi ako se ima u vidu činjenica da najveća balkanska muzička zvezda dugo nije nastupala u zemlji poznatoj po čokoladama i sirevima. Nešto pre ponoći, izašla je na scenu i već stihovima prve pesme koju je zapevala je publiku zapalila.





Kad je završila prvi blok, publiku je svojim izborom pesama zabavljao di-džej Markoni, a posle kraćeg predaha Ražnatovićeva se vratila na binu i atmosferu zagrejala do usijanja.

VESTI O NASOJ CECI Ceca5dh9
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 1:58 am

03.12.2008

PRESS

TRAGEDIJA
Marina Tucaković u očaju, uz nju su neprestano suprug Futa i stariji sin Milan, o „Operaciji Trijumf" ni ne razmišlja



marina ceca
Uz Marinu je neprestano Ceca Ražnatović, osim nje Tucakovićka ne želi nikog da vidi!



Marina Tucaković je očajna. Smrt sina Miloša skrhala je poznatu umetnicu, kojoj u ovom momentu najveću podršku pružaju suprug Futa i stariji sin Milan. O učešću u žiriju „Operacije Trijumf" Marina, razumljivo, ni ne razmišlja. Kako saznaje Press iz izvora bliskih najpoznatijem srpskom tekstopiscu, osim Cece Ražnatović, koja se ne odvaja od najpoznatije estradne „mame", Marina ne želi da joj u porodičnu kuću bilo ko dođe.



OT: Gala 8. decembra, sastav žirija naknadno

- Gala veče na kojem je sa studentima trebalo da nastupe Goran Karan i Aleksandra Radović odloženo je za 8. decembar, kada će se znati da li će Ana Bebić ili Nikola Paunović napustiti šou - saopštio je juče „Emoušn", i dodao: - Već danas gledaoci u regionu imaju priliku da prate sve redovne sadržaje u okviru serijala. Niko od nominovanih neće napustiti akademiju, a glasanje za spas studenata nastaviće se i tokom ove nedelje. Studenti će dobiti zadatak da spreme nove pesme za predstojeće Gala veče, a imena gostujućih zvezda i sastav žirija biće saopšteni naknadno.
Kako saznaje Press, planirani gosti za sledeću Galu su Emina Jahović i Jelena Rozga.


- Marina je na ivici nervnog sloma. Smrt mlađeg sina Miloša potpuno je dotukla i uopšte nema snage da se izbori sa tragedijom. Uz nju su suprug Aleksandar Futa Radulović i drugi sin Milan, a Marina je insistirala da joj u kuću ne dolazi niko od brojnih prijatelja i članova šire familije, koji neprestano pokušavaju da dođu do nje i pruže joj reči utehe.
Iako se producentska kuća „Emoušn" nije zvanično oglasila i obelodanila dalje planove vezane za aktivnosti Tucakovićke u „Operacije Trijumf", Press saznaje da Marina više neće biti član žirija na muzičkoj akademiji:
- Marina jeste veliki profesionalac i u vreme najvećih problema u životu radila je vredno na pripremi hitova Ceci, Čoli, Lukasu, Breni, ali sad uopšte nema nameru da se uskoro vraća pisanju pesama. Priča o žiriranju u „Operaciji Trijumf" za nju je završena, i sad je svima najvažnije da iz čitave tragedije izađe što normalnija - kaže za Press jedna od Marininih omiljenih pevačica koja je insistirala na anonimnosti.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 2:01 am

Ovim putem izjavljujemo svi clanovi iskreno saucesce u ime foruma,, Zeljko Raznatovic Arkan,,
porodici.
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 12:34 pm

Ceca & Aca Show KURIR
Svetlana Ražnatović i Aca Lukas, posle dugo vremena, zajedno gostovali u emisiji koja treba da se emituje na DMSAT televiziji

Svetlana Ražnatović i Aca Lukas, posle dugo vremena, zajedno su gostovali u emisiji “Maksimalno opušteno”, koja treba da bude prikazana za nekoliko dana. Došavši u studio na vreme, u pravom novogodišnjem raspoloženju, poznati folkeri su tokom cele emisije nepresušnim humorom zabavljali voditelja Stevicu Nikolića, ali i iskreno razgovarali o teretu slave koji podnose u Srbiji.

Tom prilikom najpopularnija srpska pevačica nije zaobišla a da ne prokomentariše negativan stav nekih ljudi prema njoj, kao i to na koji način pokušava da se izbori sa svim tim. Lukas je bio u punom elementu, šaleći se kako na svoj tako i na tuđ račun. Atmosfera je bila krajnje opuštena, da bi na kraju emisije bila začinjena i njihovim najvećim hitovima. U okviru iste novogodišnje emisije specijalna gošća bila je i Dragana Mirković, koja je u ranim jutarnjim časovima primila buket cveća i šampanjac “dom perinjon” od Seke Aleksić, koja joj je čestitala milionski tiraž novog albuma “Eksplozija”.

[URL=http://imageshack.us]VESTI O NASOJ CECI Thumb1216cecailukas2sf5[/
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
ZELJKO_ZIVI_CCCC

ZELJKO_ZIVI_CCCC


Број порука : 105
Join date : 14.11.2008
Локација : Tudje necemo,Srbiju nedamo!

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 10:43 pm

13.1.2009 Ceca nastupa u Lazarevcu na centralnom trgu za docek Srpske nove godine. cheers
pre nje "za zagravanje" Sanja Djordjević
Vidimo se u Lazarevcu Very Happy
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 11:07 am

Svetlana Ražnatović KURIR
Srpska Nova u Lazarevcu

S obzirom na to da je u 2009. godinu zakoračila u krugu porodice, odbivši mnogobrojne poslovne ponude, Svetlana - Ceca Ražnatović odlučila je da u srpsku Novu godine uđe radno.

Naime, ona će 13. januara pevati na Gradskom trgu u Lazarevcu, na kojem može da se okupi i do 50.000 ljudi. Tezga je do detalja ugovorena, pripreme su u jeku, a s obzirom na položaj grada, pored Lazarevčana očekuju se i njihovi gosti iz Beograda, Valjeva, Mladenovca, Obrenovca i drugih okolnih gradova, pa nema sumnje da će 13. januara glavni trg u Lazarevcu biti pretesan da primi sve koji žele da je čuju i vide.




[URL=http://imageshack.us]VESTI O NASOJ CECI Thumb1212marinalopicicsn8[/
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 3:19 pm

Ceca na skijanju sa decom ,,ALO,,
Subota - 10.01.2009
Poput mnogih svojih koleginica koje su odlučile da prve dane nove godine provedu u nekom ski-centru, i Ceca Ražnatović je skoknula do Kopaonika, gde će boraviti nekoliko dana.


Pevačica je pre dva dana stigla na najpopularniji srpsku planinu, a pored Veljka i Anastasije, društvo joj prave i braća od ujaka Marko i Milan, kao i još neki odabrani prijatelji.

- Došla sam na Kopaonik sa decom, pre nego što im počne školska godina. Moram priznati da nisam baš neki ljubitelj planine i snega, ali pošto moja deca jesu, ovo je odmor koji je podređen njima. Veljko i Anastasija skijaju i vole planinu, a ja uglavnom dan provodim na suncu - rekla je Ceca za „Alo!“.
U zimskim čarolijama Ceca će uživati do 12. januara, kada se vraća u Beograd. Dan kasnije pevaće na dočeku Srpske nove godine na gradskom trgu u Lazarevcu, gde se očekuje nekoliko desetina hiljada ljudi.





J. Bogdanović


VESTI O NASOJ CECI 222222va3
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 10:03 pm

cheers VECERAS UZIVANCIJA KONCERT NASE KRALJICE CECE U LAZAREVCU santa
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 1:49 am

Intervju, Svetlana Ceca Ražnatović PRESS
NE PEVA MI SE!
Posle Marinine tragedije ništa mi se ne radi, iskreno. Zato i ne žurim s novim albumom



SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ


Folk diva Svetlana Ražnatović potvrdila je svoje mesto na vrhu estradnog trona koncertom u Lazarevcu, gde je na gradskom trgu sa pet hiljada žitelja ove beogradske opštine dočekala Srpsku novu godinu. U prvom ovogodišnjem intervjuu Ceca za Press kaže da Srbiji u 2009. želi da je zaobiđe svetska ekonomska kriza, a svojoj publici blagostanje i mir.

Estradna zvezda kaže da finansijski momenat ne igra odlučujuću ulogu u tome da li će negde pevati i navodi da 31. decembra nije prihvatila nijedan angažman za nastup, pošto joj nije bitno da li u vreme praznika radi ili se odmara.

- Apsolutno mi je nebitno da li radim ili ne, ako sam zadovoljna ostalim uslovima. Imam pravo da novogodišnji praznik provedem u krugu svoje porodice. U Lazarevcu sam zato dočekala Srpsku novu sa mnogo svojih prijatelja. Ovde se sve poklopilo - bilo mi je i dobro i lepo. Do koncerta sam se odmarala na Kopaoniku i sjajno provela. Mojoj deci je ostalo nekoliko dana raspusta, pa sam ih vodila na planinu na svež vazduh.

Kakvi su vaši poslovni planovi u 2009? Radite li na novom albumu?



Ceca i Marina Tucaković

- Upoznati ste sa situacijom koja se desila Marini Tucaković u poslednjih mesec dana. Napravićemo pauzu, dok ne konsolidujemo redove. Sada i nije neki period za posao. Ništa mi se ne radi, iskreno. Nisam vezana sa neke specijalne rokove, pa ne bih želela da publici obećam nešto što ne mogu da ispunim. Onog momenta kad budem sigurna da je to što smo moji saradnici i ja uradili dobro, onda će se album pojaviti na tržištu. Planirali smo prvobitno da se to desi za moj rođendan (14. jun), ali ne verujem, mada možda i stignemo. Nikad se ne zna.

Izjavili ste da volite da snimate duete sa svojim prijateljima, a da je Džej jedini s kojim do sada niste poslovno sarađivali. Planirate li?

- Još uvek nismo napravili šemu novog albuma. O tom-potom. Ako se pojavi neka dobra pesma od koje može da se napravi duet, zašto da je i ne otpevam sa Džejom!

Uz koju pesmu se najviše veselite?

- Uz narodnjake, naravno. Ne naručujem nikad svoje pesme, već isključivo hitove mojih kolega. Dugo mi je omiljeni hit bio „Poklonite mi nju za rođendan" Saleta Matića, a ima i dosta dobrih pesama sa novog albuma Ace Lukasa koje obožavam.

U Srbiji je uobičajeno da se za doček Nove godine malo više popije. Da li ste to sebi nekad dozvolili?

- Nikad. Volim da nazdravim uz neko piće, ali ne i da preterujem! Apsolutni sam protivnik pijančenja. Ako neko ne zna da se kontroliše, ne treba ni da konzumira alkohol, ali ni neke druge stvari u životu.

VESTI O NASOJ CECI Sssce2
VESTI O NASOJ CECI Ssssssia2


Последњи изменио DJOLE_ARKAN дана Fri Jan 23, 2009 2:05 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 2:05 pm

CECA U DUETU SA SINOM VELJKOM PRESS
Svetlana Ražnatović pevala zajedno sa svojim sinom na proslavi Svetog Jovana kod pevačice Sanje Đordjevic



Folk pevačica Sanja Đorđević i njen suprug, bivši fudbaler Perica Đorđević, proslavili su u svom sportskom centru na Autokomandi krsnu slavu Sveti Jovan, a zvezde večeri bile su Sanjine koleginice Ceca Ražnatović i Lepa Brena.






- Kod Đorđevića je uvek bilo veselo za slavu, pa je takva atmosfera bila i ove godine - navodi sagovornik Pressa, i dodaje: - Zbog puno gostiju, Sanja i Perica su goste dočekali u svom sportskom centru kod Autokomande, u okviru koga se nalazi i veliki kafić. Pored bliskih prijatelja, među zvanicama našle su se i Ceca Ražnatović, koja je došla u društvu sina Veljka, i Lepa Brena i Goca Božinovska, koje su stigla takođe sa naslednicima, Stefanom i Mirkom. Na slavi je bio i perspektivni golman Hajduka Igor Kojić, koji je celo veče proveo u društvu Sanjine ćerke Ivane. Vesela domaćica prva se latila mikrofona, ali je ubrzo svoje hitove otpevala i Brena. Najveće iznenađenje ipak je bio nastup Cece Ražnatović u duetu sa sinom Veljkom - zaključuje sagovornik Pressa.

VESTI O NASOJ CECI Imageccccccmf1



VESTI O NASOJ CECI Ccccccczg4
VESTI O NASOJ CECI Cccccccccccccccsp8
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:35 pm

a koju je Veljko pesmicu pevao sa Cecom?
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 7:39 pm

i mene je zacudilo koja je pesma bila u pitanju jer novine nisu napisale
ako saznam napisacu

bas nigde nije objavljeno koja je to pesma bila


bitno je da je i Veljko zapevao


veliki pozdrav za TIGRICU
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 9:29 pm

Ceca pevala mladim poljoprivrednicima ALO
Utorak - 27.01.2009
Folk zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović bila je specijalni gost na proslavi desetogodišnjice fonda za doškolovavanje mladih poljoprivrednika na Šestom svetosavskom saboru ove organizacije.


Popularnu pevačicu je pozvala Borka Vučić, koja je i osnivač fonda, da zapeva brojnim zvanicama koji su slavili ovaj značajni jubilej u nedelju u „Areni“. Na repertoaru su se našle pesme „Đurđevdan“, „Zajdi, zajdi“ i „Beograd“, a Cecino gostovanje ne treba da čudi, s obzirom na to da je i ona svojevremeno pohađala poljoprivrednu školu.
Ceca je, kako se priča, potpuno besplatno otpevala tri pesme zbog poznanstva sa Borkom Vučić. Događaj je organizovan pod sloganom „Zlatna gruda - zemlje koju volim“, a program je vodila poznata glumica Rada Đuričin.




[URL=http://imageshack.us]VESTI O NASOJ CECI Dddddddddddddddddddddxy5[/
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
Sponsored content





VESTI O NASOJ CECI Empty
ПорукаНаслов: Re: VESTI O NASOJ CECI   VESTI O NASOJ CECI Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
VESTI O NASOJ CECI
Назад на врх 
Страна 1 of 4Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» VESTI O NASEM SPORTU
» NAJVAZNIJE VESTI O FK. CRVENA ZVEZDA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: SVETLANA CECA RAZNATOVIC-
Скочи на: