ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Porukice...

Go down 
4 posters
АуторПорука
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 3:53 pm

Ako imate lepe porukice,kacite ih ovde,da ih delimo zajedno.. Wink Wink
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 4:35 pm

Kazu da je mnogo volio,
kazu da je bio stariji od nje.
Rekli su mu da ce joj upropastiti buducnost.
Odlucio je napustiti je ,
plakala je i molila da ostane,
obecao je da ce joj pisati.

PRVO PISMO:
Stiglo je deset dana od rastanka,
pisao joj je da je pokusava zaboraviti i da ce to biti tesko.

DRUGO PISMO:
stiglo je mjesec dana od rastanka
pisao joj je da mu je puno tesko bez nje,
i da zeli da je sa njim.

TRECE PISMO:
stiglo je godinu dana od rastanka,
pisao joj je da se prvi put od njihovog rastanka,
nasmijao suncu.

CETVRTO PISMO:
stiglo je pet godina kasnije
od njihovog rastanka,pisao joj je da je sad mnogo stariji,
i da je bolje za njih sto su se rastali.

PETO PISMO:
stiglo je deset godina poslje rastanka
pisao joj je,
"Oprosti mi sto sam se ubio drugog dana naseg rastanka,
ovo su ti pisali moji prijatelji,da bi lakse podnjela
nas rastanak,i u grobu vjecno cu te voljeti,
a kad moje kosti budu istrunule,
oprosti jer tako je moralo biti."

-----------------------------------
Djevojka i momak se voze na motoru...
DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, bas nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kazi mi da me volis..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znas."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..."
SLIJEDECE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobracajnu nesrecu, jer su otkazale kocnice.
Na motoru su bile dvije osobe.
Jedna je poginula, a jedna prezivjela..."
A PRAVA ISTINA JE:
Momak je na pola puta shvatio da su kocnice otkazale, ali nije zelio da kaze djevojci. Zelio je posljednji put od nje cuti rijeci VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da ce onda ona prezivjeti... iako je to znacilo da ce on poginuti...
VOLIO JU JE VISE OD SVOG ZIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLeLA GA JE VISE OD SVOG ZIVOTA

-------------------------------------------
Smijeh, radost i zivot sve sam imala sa tobom
Eto bilo je to lijepo vrijeme dok nismo morali reci zbogom
Nismo ni slutili da ce tako biti
Amerika prokleta da ce nas rastaviti
I ako smo se voljeli ludo i jako
Daljina nas razdvoji tek tako
Eto ja sam jos uvijek sama sjecajuci se tih proslih dana
Ludo te volim mada znam da se za tebe uzaludno bogu molim
Moj zivot je prestao onog trena kada je se kraj tebe probudila druga zena
A cemu sve one rijeci,da nikada nece doci kraj nasoj sreci
Sada nakon svega pitam se kako si mogao spavati sa zenom tom i
Ako si znao da joj je to bio nacin da bi je ozenio
Mislila sam da nikada neces biti sa njom jer znam sta je sve pokusavala da bi me samo ostavio
Od tog trenutka mrzim citav zivot svoj i pomisao da nikad vise neces biti samo moj
Sada nakon svega samo mogu da ti pozelim srecu
Ja te jos uvije volim i nikada prestati necu
Cutim i pitam se
A sada ipak nakon svega ja ti zelim svu srecu i imaj je za obadvoje jer znam da je ja sa drugim imati necu
Njen si sada i uvijek ces biti, mada ce se moje srce do kraja zivota samo tebi nadati
Eto to vam je prica zivota moga i sada nakon ovoliko godina nisam mogla da zavolim drugoga
Nikad ga necu moci preboljeti
A i kad umrem jos cu ga u svom srcu nositi
Njegovo ime kada umrem napisite pored moga
Eto voljela sam ga vise nego ikoga
Gorke suze za njim svake noci lijem
A i moj zivot nema vise nikakve teorije

-----------------------------------------------
Sreli su se iznenada...posle dugix teshkix dana…on je shetao u gradu...ona je bila sama...tekle su joj krupne suze...pala je na zemlju…zwala ga je tixo…tixo…kada joj se on wratio…setio se lepix dana prowedenix u ljubawi…setio se lepix rechi shto su jedno drugom goworili…srce mu se rastuzhilo...zbunjen…on je pao…ona je tada krenula...kraj woljenog swog stala…xladno lice poljubila...i mrtwa pored njega pala...jedna ljubaw tad se zawshila…i tuzhna se pesma pishe: "WOLELO SE DWOJE MLADIX, A SADA IX NEMA WISHE!"
------------------------------------------------------------
Kad ja umrem vi me sahranite, al prvo mom dečku javite, nek dođe na sahranu moju, nek on isprati devojku svoju, nek obuče onu košulju belu, nek dođe u crnom odelu, nek stane s moje leve strane, kao da smo pošli na venčanje, a kad dođe ono lepo doba, ti prošetaj do mog groba, uzmi nešto pa ureži OVDE MOJA DRUGARICA LEŽI!
----------------------------------------------------------
Necu gledati u proshlost, jer ona zna da boli,
nisam sigurna 100% al'me mozda neko woli,
nebo zna kad upletem se u mreze,
kad je teshko, mnogo teze,
kad iz oka suze beze.....
------------------------------

zuta ruza na rastanku wene, nemoj nikad zaborawit mene!
ni ja tebe zaborawit necu dok mi smrtnu ne zapale swecu,
a i dok sweca polako gori, znaj, moje te srce jos uwek woli!
---------------------------------------------------------------------

Sjedim u kutu sobe,
opet sam nocas sama.
Sjedim i mislim na tebe,
a oko mene je tama.
Tuzna sam svake noci,
plasim se novog jutra.
Svega sto donosi dan,
i sto ce se dogoditi sutra.
Plasim se da cu te sresti,
i da cu ponovo osjetiti tugu.
Plasim se da prezivjeti necu,
saznam li da imas, DRUGUU!!!!!!!!!"

---------------------------------------
Sve se plasim umrecu,
a da TEBE videti necu.
Ako dodje do tog doba,
ti prosetaj do mog groba
i na njemu zabelezi:
OVDJE MOJA LJUBAV LEZI!!!
(ova mi je omiljena)
--------------------------
--------
Kazete da me nikad nije voleo i da nikad nece,nisam ja kriva....samo nisam imala srece.....Potcjenjujete moc ljubavi koju osjecam prema njemu,ona je toliko jaka,odupire se u samom vremenu.....Kazete da odustanem od svega,da ne patim ja zbog njega......kazete da me nije vrijedan,al on je meni u milion jedan...Mozda ja njemu nisam i nikad necu biti,al' da ga volim ja od nikog necu kriti...Sramota me nije sto nije moj,niti sam srecna sto pripada njoj.Ja ga samo volim,tu nisam kriva,volecu ga dokne umrem,volecu ga dok sam ziva.....
Ne zaboravite da ja njega volim vise od ziovta svog i da cu umreti bez . . . . mog.Mozda sad iz ovih stihova shvatas kako je meni,pogledaj u secanje iz zivota svog.......mozda sve ovo izgleda smijesno ali kako je meni znamo samo ja i Bog...............

(i ovaaaaaaaaaaaaa)
------------------------------------------
Imam jedno srce i mnogo me boli, u tebe je zaljubljeno i mnogo te voli. Tako si daleko i to me jako brine dali ces me voleti s tolike daljine ?!
-----------------------------------------------

Grci su zbog ljubavi unistili troju, a ja bi ceo svet za malenu moju ....
---------------------------------------------
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:01 pm

evo jos jedne,sad nadjoh

SrElA sAm Ga Na KlUpIcI pOd DrVeToM..Pricao je o njoj..znala sam da je nju voleo..a ja sam ga jos vise...SrElA sAm Ga NaKoN 10 GoDiNa Na iStOj KlUpIcI pOd OnIm IsTiM dRvEtOm...opet je pricao o njoj... a nije znao da ga ja volim... SrElA sAm Ga nAkOn PuNo PuNo GoDiNa Na OnOj IsToJ kLuPICi IsPoD oNoG dRvEtA...opet je pricao o njoj... a nije znao da ga ja volim i vise nego pre...a on je voleo nju...NaKoN nEkOlIkO gOdInA uMrO jE..ZaKoPaLi Su Ga PoD oNiM dRvEtOm PoD oNoM kLUpIcOm I rEkLi Tu Je NaJvIsE gOvOrIo O nJoj... KoLIkO jU jE vOlEo...U nJeGoViM sTvArImA sAm NaSlA sLiKu Te DEvOjKe, Na DrVeTu Je PiSaLo NjEnO i NjEgoVo ImE, Na klUpIcI sA cRvEnom BoJoM nApIsAnO ZnAj Da te mOjE sRcE i MrTvO vOlI...Ta DeVoJkA sAm BiLa jA....!!!
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 7:15 pm

1. ponekad pozelim da od istine odem, da prebolim te ali ne mogu jos volim te i sve si mi ti samo to nikad neces shvatiti a ja cu te voleti i tiho tonuti.

2.Kada ti stigne poruk ova pitaces se STA OPET HOCE DEVOJKA OVA, procita ces poruku u kojoj pise MOJE SRCE ZA TEBE JOS UVEK DISE, ALI TI NE ZASLUZUJES DA VOLIM TE ZNAJ DA ONA VARA CE TE ONDA ZA POVRATAK MOLICES ME A SAD CAO GLUPI IDIOTE.

3. LJUBAVI PROSLO JE MNOGO VREMENA OD KAKO SMO ZAJDNO ZNAM NISAM TREBALA TO DA URADIM ALI DESILO SE OPROSTI MI MOLIM TE TREBALA SAM OVO PRE DA TI KAZEM ALI MISLIM DA NIJE KASNO TO TREBA DA ZNAS NIJE LEPO DA LAZM TE ALI JA SAM POLUDELA ZA TOBOM NE DOSTAJES MI SVAKOG TRENA JA SAM BRE U TEBE ZALJUBLJENA

4. POKLONI MI SVOJE SRCE TO JE SVE STO ZELIM, NE DOZVOLI DA PATIM I DA MI SUZA OSMEH KVARI RECI MI ZASTO SMO SE RASTALI KOJI JE RAZLOG PRAVI?
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 8:45 pm

1.Ne znam da li te volim zato sto te nemam,ili te nemam zato sto te volim,svi ljudi oko mene vole ono sto imaju,a ja ono sto nemam -TEBE!!!!!
2.
Zasto je zivot tako surov?
Zasto smo daleko jedno od drugog?
Zasto su daleko ova grada dva?
Zasto smo daleko bas TI i JA?
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:20 pm

prolaze dani i sve mi je teze, u ovoj tami bez zraka sunca bez tvog osmeha i jutarnjih poljubca, u daljini sama sam ja pitam se stalno STA SE DESILO SA NAMA. Odgovora nema tebe budi druga zena dok sam ja sama i bicu godinama
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 10:43 am

jEDNO MALO MACE POCELO DA PLACE, JER GA MACE DRUGO NIJE ZVALO DUGO. u KUCICU SVOJU SAD SE TUZNO SKRILO, MENE MOJE MACE BAS ZABORAVILO!
**. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sto tu ja mogu?! Ne moze mi niko nista!

Ljubavi, jako mi trebas, jer osecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izleciti svojim osmehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati.
Svidjaju mi se tvoje usne, samo toliko da znas. Ali jos vise bi mi se svideo tvoj poljubac koji nikako da mi das.
Tvoja ljubav je kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece. Saljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono sto meni u zivotu treba!
U blizini, u daljini, moje malo srce misli na tebe. Volim te. Misli li tvoje srce na mene?
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:07 pm

Ni na nebu ni na zemlji nema takvog sjaja,sto odvodi u ponore prelijepih odaja,zato ima zvijezda neba koja zemljom kroci,ove rijeci sad citaju najljepse oci.
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:08 pm

Voljela sam jednog decka više nego život svoj. Sudbina je tako htjela da on više nije moj!!!
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:08 pm

Ako te zaboli i duša i tijelo, ako te nešto ne bude htjelo, ako te slome lutanja duga i srce zarobi tuga, ako ti netko ukrade sreau, ja te sigurno izdati neau..
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:10 pm

a kraja svjeta sve do tvoga praga vodili su moji putevi i sad na svojoj postelji od neba nauci me opet sanjati..
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:11 pm

Ljubavi, jako mi trebas, jer osjecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izlijeciti svojim osmjehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:14 pm

Htela bih da ti poklonim nesto lepse od svih, ali ne znam sta... pa ti poklanjam samo stih -VOLIM TE VISE OD SVIH-!
Назад на врх Go down
РСКрајина_Кобра




Број порука : 191
Join date : 02.06.2009

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 10:56 pm

Ти си поток, а ја камен сиви, нећемо се растати док нам љубав живи.
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 8:27 pm

Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu, i konacno sam uspio! Andjele, pa ti nemas krila!
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:39 pm

***Јos uvek me misli ka tebi vuku, nanose bol nanose muku, ali kasno je za sve, jer znam da nemam te. Sve je bilo tako lepo nezno strasno, sve je to bilo, ali sad je kasno, kako zivot ide dalje nasi su stali, na ispitu ljubavi kao da smo pali, slusali smo druge, a ne srca svoja, sada nisam tvoj i ti nisi moja, trebali smoti i ja sve od sebe dati, ali covek kad izgubi tek onda svati.

***Da sam tada bolje te znala,nebi svoju ljubav ti dala,nebi svoje srce ti dala da bi se kajala....svima reci koliko vrijedim zbog tebe ginem zivot ne stedim,dobar si glumac al covjek nisi MENE UBIO SI......

***Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 5:30 pm

Lijepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno ni koliko, ni otkad, ni zašto...lijepo je otvoriti oči i jednostavno znati da si blizu...

Ako se ikad sretnemo, nemoj mi ruku dati. Ako se ikad vidimo, pođi i nemoj stati. Ako se ikad nađemo, daleko od mene stani. ako se još volimo, doći će naši dani.

Trebaš mi…kao zori sunca, kao tijelu srce, kao suncu zrak, kao tišini nemir, kao kiši kap, kao plimi oseka, kao krv veni, kao…Ti…meni…

Nemoj nikad voljeti, možda nećeš shvatiti, jer kad jednom zavoliš, znaj da ćeš patiti. Zaborav je težak voljenog bića, a ljubav je uvijek neka tužna priča.

Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene kako me srce steže! Otkad Tebe znam, sve me na Tebe veže, Tvoje ime u srcu nosit ću i dok živim Tebe VOLJET ĆU!

Ti si cilj i punina mog života. Ti si srce koje me ljubi, uho koje me čuje. Ti si ruka koja me drži i snaga koja me jača.

Ne znaš koliko zvijezda na nebu ima, ne znaš kako je meni noćas zima, ne znaš koliko Te želi netko, ali znaj da je uz Tebe iako si daleko.

Noćas dok rosa umiva travu, dok tiha noć sanja o danu, noćas dok svi sanjaju o raju ja snivam o Tvom zagrljaju.

Ne mogu da zaboravim onu večer, ne mogu da izbrišem sjećanja, ne mogu da Ti kažem «zbogom», kad još nisam rekao «zdravo», kad još nisam upoznao srce Tvoje kad mi ga još nisi otvorila. Ne mogu da kažem da je kraj, kad nije ni početak.

Da sam ptica, letio bih za Tobom. Da sam pas, trčao bih za Tobom. Da sam riba,
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 5:32 pm

[quote="_KodoMAster_"]Lijepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno ni koliko, ni otkad, ni zašto...lijepo je otvoriti oči i jednostavno znati da si blizu...

Ako se ikad sretnemo, nemoj mi ruku dati. Ako se ikad vidimo, pođi i nemoj stati. Ako se ikad nađemo, daleko od mene stani. ako se još volimo, doći će naši dani.

Trebaš mi…kao zori sunca, kao tijelu srce, kao suncu zrak, kao tišini nemir, kao kiši kap, kao plimi oseka, kao krv veni, kao…Ti…meni…

Nemoj nikad voljeti, možda nećeš shvatiti, jer kad jednom zavoliš, znaj da ćeš patiti. Zaborav je težak voljenog bića, a ljubav je uvijek neka tužna priča.

Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene kako me srce steže! Otkad Tebe znam, sve me na Tebe veže, Tvoje ime u srcu nosit ću i dok živim Tebe VOLJET ĆU!

Ti si cilj i punina mog života. Ti si srce koje me ljubi, uho koje me čuje. Ti si ruka koja me drži i snaga koja me jača.

Ne znaš koliko zvijezda na nebu ima, ne znaš kako je meni noćas zima, ne znaš koliko Te želi netko, ali znaj da je uz Tebe iako si daleko.

Noćas dok rosa umiva travu, dok tiha noć sanja o danu, noćas dok svi sanjaju o raju ja snivam o Tvom zagrljaju.

Ne mogu da zaboravim onu večer, ne mogu da izbrišem sjećanja, ne mogu da Ti kažem «zbogom», kad još nisam rekao «zdravo», kad još nisam upoznao srce Tvoje kad mi ga još nisi otvorila. Ne mogu da kažem da je kraj, kad nije ni početak.
Назад на врх Go down
РСКрајина_Кобра




Број порука : 191
Join date : 02.06.2009

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 6:53 pm

Ти ме питаш кога волим,
Ево да ти одговорим:
Брзо читај прва слова,
Ево теби одговара!
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 8:28 pm

***Волим те којико мама воји тату,
војим те којико меца воји медицу,
војим те којико путник воји воз,
ма воји те СКЈОЗ!!Razz lol!


***Волим те највише на свету и шаљем ти срце у пакету!! I love you I love you
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 1:08 pm

Nevjeruj momku kada kaze volim te Nego kada ocima punim suza kaze ostani molim te!



MAKANA

Taj dana kada
sam te upoznala
te tvoje oci
prvi put vidjela
Sijecam se tog dana
kao da je bilo juce
Svakog tvog pogleda,
rijeci se sijecam
Znam da nikad
necemo biti zajedno
Valjda nam je
tako sudjeno
Sudbina tako zeli
a mozda i ti
Svakog dana gledam te
kako patis za njom
I govorim sama sebi
mozda je bolje da si sanjom!!!


NALJEPSE DANE PROVELA SAM STOBOM A KAKO NA RASTANKU DA TI KAZEM ZBOGOM?

Good Bye

I never thought you’d leave me
or even say good-bye true love
always lasts forever why didn’t you and I?
Time will always be there all the time we
Had it was very special and remembering it
Makes me sad to know I am without you to
never see you again makes me feel weird
inside and I want to bring life to end. I wish that
this wasn’t it I wish you were still there just
to hold me and be around I just throught you cared i
will always love you and I just want you to know
that when you said “It is over” I never thought you would!


Sve moze biti nista,
nista moze biti sve,
al tesko je kad si
nista,onom ko je
TEBI SVE!



V=ecer je prosla

O=pet ce doci,

L=ijep je zivot,

I=to ce proci

M=islim da te volim

T=o nije sve,

E=vo jos jednom VOLIM TE



U ime LJUBAVI,
U ime NEZNOSTI,
U ime RADOSTI,
U ime SRECE,
U ime MLADIH,
koji se VOLE,
U ime SEBE,
Ovim se recima zaklinjem da cu vecno voljeti SAMO TEBE!!!



Prvi put kad sam cula glas,

umiljat,njezan i tih,

u mislima vidjela sam nas,

kako smo sretni sretnjih od svih.



Ljubav je kao droga. U pocetku javlja se osjecanje euforije, potpunog predavanja. Kasnije, sutradan, zelis jos. Jos se nisi zasitio, ali osjecanje ti se dopalo, i uvjeren si da ga mozes kontrolisati. Mislis na voljenu osobu dva minuta, a tri minuta je zaboravis.
Ali, uskoro, naviknes se na tu osobu i pocinjes u potpunosti da zavisis od nje. Onda na nju mislis po tri sata, a zaboravis je na dva minuta. Ako nije pored tebe, osjecas se kao narkomani kad ne nabave drogu. U tom trenutku, kao sto zavisnici od droge kradu ili se ponizavaju da bi pribavili ono sto im treba, ti si spreman na sve radi ljubavi.
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitimeThu Nov 26, 2009 8:07 pm

....Ljubav je moja...
....ko casa vina....
....odozgo slatka....
...na dnu gorcina....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Porukice... Empty
ПорукаНаслов: Re: Porukice...   Porukice... Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Porukice...
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: KUTAK ZA MLADE-
Скочи на: