ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Ti si moj(a)

Go down 
3 posters
АуторПорука
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 2:13 pm

Kakav treba da bude neko pa da za njega možete da pomislite i izgovorite ove reči?

Ti si moj(a). Na koji ga (je) način volite?U čemu je njegova/njena posebnost? Kako biste ga čuvali? Kako biste je čuvali?


Последњи изменио ARKANOVA TIGRICA дана Thu Jul 10, 2008 7:37 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 7:37 pm

Au kakav treba a budem hmm mora da zna da se zeza, da se ne ljuti za svaku sitnicu da zna da saslusa, da zna da se druzi, da ima karaktera, da ne pije, da ne pusi , da se ne drogira, DA SLUSA CECU i da zna sta znaci VOLETI.

Na poseban nacin Smile cuvala bi ga pod staklenim zvonom Laughing Laughing Laughing Laughing Razz
Cuvala bi ga time sto bi ga volela a ako on to ne shvata ondanecu ni da ga cuvam
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 9:28 pm

mora da bude samo iskren i da me voli...samo to toliko,ne trazim mnogo,al jbg on je sve ostalo osim toga pale
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 10:59 pm

ARKANOVA TIGRICA ::
Kakav treba da bude neko pa da za njega možete da pomislite i izgovorite ove reči?

Ti si moj(a). Na koji ga (je) način volite?U čemu je njegova/njena posebnost? Kako biste ga čuvali? Kako biste je čuvali?

Kakav?Pa ovako,pre svega da bude iskren!!!!Iskren iskren i samo iskren!!!To je ono sto najvise cenim,jednostavno i ja sam takva osoba..Drugo,posto sma jako nezgodna,pogotovu kad sam nervozna,da bude strpljiv sa mnom..Da bude pazljiv,..i ne znam..A cuvala bi ga samo tako,ali samo da mi pruuzi dovoljno ljubavi i da steknem poverenje u njega i onda je sve ok.. Wink
Назад на врх Go down
Lija




Број порука : 16
Join date : 23.09.2008
Age : 35
Локација : Apatin

Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 9:58 pm

Iskrenost je najbitnija.Zatim mora da bude ok osoba,da voli decu,da nikom ne zeli zlo...Cuvala bih ga pruzanjem ljubavi i slobode.Ne treba taj neko da bude nesto poseban,dovoljno je sto je poseban mom srcu,za druge je obican.Smile Ljubav je nemoguce opisati recima,to dodje samo od sebe.Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ti si moj(a) Empty
ПорукаНаслов: Re: Ti si moj(a)   Ti si moj(a) Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Ti si moj(a)
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: KUTAK ZA MLADE-
Скочи на: