ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Knjige o ARKANU

Go down 
4 posters
АуторПорука
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 10:42 pm

Knjiga: Komandant Arkan


Marko Lopusina
Komandant Arkan

Knjige o ARKANU 028cq0.th


Hrabrost su mu svi priznavali i zbog toga su ga postovali. Zudnja za slobodom mu je bila karakterna osobina. Iz svih zatvora u koje je stavljan je pobegao. Imao je energiju koja mu je davala za pravo da govori da je bolje ziveti jedan dan kao lav nego sto godina kao crv. I ziveo je kao lav!

Sve ostalo mu je stavljano pod znak pitanje, pa i sama smrt. Sociolozi su govorili da je Arkan bio novi srpski junak, Milos Obilic dvadesetog veka. Kriminolozi su ga dozivljavali kako poslednjeg dona jugoslovenskog podzemlja, a patriote kao branioca srpskog naroda. Za njegovu porodicu Zeljko Raznatovic je bio sin, brat, muz, otac i deda.

Opis: Ima ljudi u Jugoslaviji koji jos ne veruju da je Zeljko Raznatovic mrtav. Vise puta mi se desavalo da me pojedine zene direktno pitaju da li znam gde se Arkan skriva u Grckoj. Cak je i Vladimir Dziro, istrazitelj Tribunala u Hagu jednom prilikom javno izjavio da se ni u Hagu ne veruje da je Zeljko Raznatovic Arkan ubijen. Ovaj detalj danas, godinu dana od atentata na Zeljka Raznatovica, govori dovoljno o snazi mita o Arkanu. Hrabrost su mu svi priznavali i zbog toga su ga postovali. Zudnja za slobodom mu je bila karakterna osobina. Iz svih zatvora u koje je stavljan je pobegao. Imao je energiju koja mu je davala za pravo da govori da je bolje ziveti jedan dan kao lav nego sto godina kao crv. I ziveo je kao lav! Sve ostalo mu je stavljano pod znak pitanje, pa i sama smrt... Sadrzaj: UVOD SLUCAJNA SMRT CECINA KRVAVA HALJINA SANJAO SAM ARKANOVU SMRT OPROSTAJ OD HEROJA DECAK ZVANI HIBRID TAJANSTVENI COVEK SRPSKE DELIJE POLITICKI ZATVORENIK U HRVATSKOJ GARDA JE RODJENA OD RATNIKA DO POLITICARA KAKO SU SE VOLELI SVETLANA I ZELJKO BEZ MEDENOG MESECA ZIVOT BEZ ZELJKA SRPSKA SVADBA U PESKARI BEZ ZLOCINA DINASTIJA RAZNATOVIC ZELJKOVI MRTVI PRIJATELJI SMRT U BEOGRADU ARKANOVE UBICE SA OBALE DRINE SVADJE OKO TESTAMENTA Literatura Biografija


Arkane, Srbine!
(Zivorad Lazic)


Knjige o ARKANU 3825oy4


Opis: Navescemo vam samo neke od naziva poglavlja koja se nalaze u sadrzaju knjige, a vi cete onda sami izvesti sve zakljucke: - Kazino - Poslasticarnica Ari - Vukovarska memla - Erdut - Prvo iskustvo i prva izdaja - Dogodilo se u Sarvasu - Dobrovoljac Vasa Eskicevic - Sahrana - Uoci 1993. - Dalmacija - Svecanost u Interkontinentalu Knjiga obiluje fotografijama u boji, koje prikazuju Arkana u poseti ranjenicima, na Kosovu, s vencanja, na Velebitu.
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 8:38 pm

treba procitati i jednu i drugu knjigu
Назад на врх Go down
Somi




Број порука : 18
Join date : 11.07.2008

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:10 pm

Занима ме где могу да набавим ове две књиге?
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:40 pm

Komadant Arkan knjiguimas skoro po svim knjizarama
a ako nemaju samo naruci

ja sam imo nekoliko
ali sam podelio ostala mi je samo jedna knjiga
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
Somi




Број порука : 18
Join date : 11.07.2008

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:42 pm

Важи хвала ти Брате!
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 4:57 pm

DJOLE_ARKAN ::
Komadant Arkan knjiguimas skoro po svim knjizarama
a ako nemaju samo naruci

ja sam imo nekoliko
ali sam podelio ostala mi je samo jedna knjiga

ja imam KOMANDANT ARKAN, a knjigu ARKANE,SRBINE NE MOGU NIGDE DA NADJEM pale
Назад на врх Go down
tigress

tigress


Број порука : 5
Join date : 01.04.2009

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:33 pm

gde mogu da narucim ove knjige Rolling Eyes
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:55 pm

ima u svakoj knjizari
ili kod ljudi koji prodaju pokretne knjizare

neznam dalmoze da se naruci negde sigurno da moze
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:56 pm

DJOLE_ARKAN ::
ima u svakoj knjizari
ili kod ljudi koji prodaju u pokretnim knjizarama

neznam dalmoze da se naruci negde sigurno da moze
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
Sponsored content





Knjige o ARKANU Empty
ПорукаНаслов: Re: Knjige o ARKANU   Knjige o ARKANU Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Knjige o ARKANU
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» PESME O ARKANU

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: ARKAN-
Скочи на: