ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Sta upisati posle osnovne skole?

Go down 
5 posters
АуторПорука
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 1:48 am

Sta upisati posle osnovne skole, za kojismer se opredeliti je uvek bio problem. Sta bi po vasem misljenju trebalo nasa omladina posle osnovne da upise?
Назад на врх Go down
anaboliQue

anaboliQue


Број порука : 18
Join date : 27.05.2008
Age : 33
Локација : Kragujevac

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 10:59 pm

Ja upiso za z.frizera i uskoro je zawrshawam.. I nisam se pokajo shto sam to upisao ipak imam 31 devojchitzu u odeljenju a 2 dechaka Laughing Laughing
Назад на врх Go down
http://www.cs-srbija.com
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 11:33 pm

anaboliQue ::
Ja upiso za z.frizera i uskoro je zawrshawam.. I nisam se pokajo shto sam to upisao ipak imam 31 devojchitzu u odeljenju a 2 dechaka Laughing Laughing

e onda ti je super Laughing Laughing
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeTue Jun 17, 2008 11:50 pm

ja se jos razmisljam...al mislim da ce biti kriminalistika(forenzicar)...6 godina fakulteta i jos ove dve srednje..jos jedno 8 godina skole,ako se odlucim za to.
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:09 pm

Posle osnovne skole sta upisati?Hmm..Gimnazija je za one,koji stvarno zele da uce i zato ko ne zeli da uci i ko nema radne navike,ne treba da upisuje gimnaziju,moj vam je savet..ja sam je upisala,ne kajem se ali je mnoooooogo tesko!!!!necu da vas plasim,ali je tako.. Wink
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin
ARKANOVA TIGRICA


Број порука : 301
Join date : 16.06.2008
Age : 33
Локација : Zьrich-Kraljevo

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:45 pm

TO JE BAD ODLUKA ZA DALJI ZIVOT, A I MNOGO SE NJIH ZEZNU JER SU JOS TINEJDZERI I NE RAZMISLJAJU OZBILJNO O DALJEM SKOLOVANJU. JA SAD TREBA DA UPISEM NESTO ALI NEZNAM STA MOZDA UPISEM NESTO ZA MEDICINU ALI SAVETOVALA BI ONE KOJI TREBA DA UPISU NESTO DA DOBRO RAZMISLE. MOZDA UPISEM MEDICINU ILI MUZICKU SKOLU ILI NISTA Suspect
Назад на врх Go down
ZELJKO_ZIVI_CCCC

ZELJKO_ZIVI_CCCC


Број порука : 105
Join date : 14.11.2008
Локација : Tudje necemo,Srbiju nedamo!

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 11:43 am

8 Beogradsku gimnaziju Cool
Назад на врх Go down
РСКрајина_Кобра




Број порука : 191
Join date : 02.06.2009

Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:37 pm

Па нешто обавезно треба уписати. Е сад шта? ...хм.. па овако.. што се мене лично тиче никада не бих гимназију уписала, из јединог разлога што не знате шта се може десити за 4 године (можда се удате Wink ) хаха lol! па ако не наставите даље, остаћете на гимназији, а са њом тешко да ћете наћи неки бољи посао. Неки опет кажу да не могу одмах након основне одлучити чиме би се бавили у животу, што мислим да није тачно. Већ се то открије до 15. године шта вас привлачи. Тако да сам ја лично више за опцију стручних школа, рецимо медецинска, економска, машинска,... А ако ипак желите да промените образовање и кренете у другом правцу није ни то никакав проблем, положите 1-2 испита и све је решено, а много мање ризикујете.
Данас, свеједно нема ништа без факултета. Ни са папиром у рукама није лако, а камоли без њега.
Пуно среће свима школарцима Smile и најбитније вам је да упишите оно што заиста волите.
Назад на врх Go down
rgw
Гост




Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: rewg   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:29 pm

13 g Razz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Sta upisati posle osnovne skole? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta upisati posle osnovne skole?   Sta upisati posle osnovne skole? Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Sta upisati posle osnovne skole?
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: KUTAK ZA MLADE-
Скочи на: