ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...

Go down 
+6
Lija
ZELJKO_ZIVI_CCCC
Serbiangirl
DJOLE_ARKAN
jeca
ARKANOVA TIGRICA
10 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 7:49 pm

Размишљам како ми је лепо lol! lol!
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 8:05 pm

Razmisljam zasto je toliki kreten????Jbt sto ju je provocirao?Kao da nema dovoljno drugih problema!
Stvarno ne kontam tog decka!!!Ako ima nesto da mi kaze,neka uzme fon i neka kaze!!!Sto provocira moje drugarice???Sad se ona ubija razmisljajuci "Sta on ima protiv mene?Sto me tako zeza"
Ma kreten!!!IDIOT!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 10:34 pm

moni91 ::
Razmisljam zasto je toliki kreten????Jbt sto ju je provocirao?Kao da nema dovoljno drugih problema!
Stvarno ne kontam tog decka!!!Ako ima nesto da mi kaze,neka uzme fon i neka kaze!!!Sto provocira moje drugarice???Sad se ona ubija razmisljajuci "Sta on ima protiv mene?Sto me tako zeza"
Ma kreten!!!IDIOT!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Question
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 12:00 am

jeca ::
moni91 ::
Razmisljam zasto je toliki kreten????Jbt sto ju je provocirao?Kao da nema dovoljno drugih problema!
Stvarno ne kontam tog decka!!!Ako ima nesto da mi kaze,neka uzme fon i neka kaze!!!Sto provocira moje drugarice???Sad se ona ubija razmisljajuci "Sta on ima protiv mene?Sto me tako zeza"
Ma kreten!!!IDIOT!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Question

poslacu ti sad PP...pa kreten je..znas koji je to idiot!!! Evil or Very Mad
Назад на врх Go down
ZELJKO_ZIVI_CCCC

ZELJKO_ZIVI_CCCC


Број порука : 105
Join date : 14.11.2008
Локација : Tudje necemo,Srbiju nedamo!

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 2:48 am

Razmisljam da li ce mi srediti da idem u Ami G show sad u utorak...
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 10:36 am

О томе,када ћу да устанем из вог кревета,јер ми се не устаје,а гладна сам lol! lol!
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

_KodoMAster_


Број порука : 156
Join date : 11.01.2009
Age : 35

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 5:48 pm

o tome de cu veceras van
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 14, 2009 8:40 pm

razmisljam kako sam plakala kad je ta "veza" pukla. Plakala sam i dan i noc, ugojila se 20 kg i sjebala i fizicko i psihicko zdravlje samo tako.cak sam u jednom trenutku mislila da je vreme da idem kod psihjatra i uzmem tablete za smirenje.A zbog cega?????Zbog jednog KRETENA!!!Al dosta vise. Evo novog plana:

-Ne od sutra ni prekosutra,vec od ovog trena prestajem da placem.
-u teretanu vec idem,samo cu da nastavim i da sredim svoje zdravlje
-trazim novog decka
-idem na odmor(cim se stvori prilika) i sa novim deckom cu iz inata da prodjem pored tog kretena,tek da shvati sta je izgubio i da shvati da je sada kasno za sve.dosta sam mu ja sansa pruzila. lol! Twisted Evil
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin
DJOLE_ARKAN


Број порука : 926
Join date : 19.05.2008
Age : 44
Локација : SRBIJA

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 15, 2009 12:03 am

bravo moni samo napred
i da znas da atko treba da uradis
samo teretana i decko novi pod ruku
pa da vidi taj da je zaista izgubio moju seku...
Назад на врх Go down
http://arkan.wwooww.net
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 15, 2009 2:44 am

DJOLE_ARKAN ::
bravo moni samo napred
i da znas da atko treba da uradis
samo teretana i decko novi pod ruku
pa da vidi taj da je zaista izgubio moju seku...

hihihi hvaja puno za podrsku bato flower

razmisljam zasto mi se spava kad je tek 19:46h Sleep scratch
Назад на врх Go down
ZELJKO_ZIVI_CCCC

ZELJKO_ZIVI_CCCC


Број порука : 105
Join date : 14.11.2008
Локација : Tudje necemo,Srbiju nedamo!

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 15, 2009 2:43 pm

Razmisljam gde Monika zivi Rolling Eyes
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 15, 2009 3:26 pm

ZELJKO_ZIVI_CCCC ::
Razmisljam gde Monika zivi Rolling Eyes

u americi...za sad...

razmisljam o stihovima jedne pesme:

"you are so gay, and you don't even like boys" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mislim ljudi stvarno svasta snimaju!!!
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 10:33 pm

хехехе..боље питање о чему не размишљам... lol! lol!
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 11:48 pm

razmisljam kako onaj komarac nije bio fer prema meni! Ja legla da spavam, a on mi stao na venu na ruci i pije li pije krv...i ajde ja ga pustim,reko najesce se i prestace. Kad on me ujede na jos 4 mesta Shocked
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 24, 2009 12:50 am

Sad Sad Sad
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeWed Jun 24, 2009 1:36 am

jeca ::
Sad Sad Sad

Shocked ???????????????????

razmisljam kako sam danas opet ispustila flasu Neutral i kako opet moram da pijem neke cajeve.smucilo mi se vise!!!
e kako sam se isplakala sinoc Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
smucilo mi se vise, sve mi je dr. zabranila,samo jos da zabrani da disem!!! Sad
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 1:09 pm

scratch scratch scratch
Rolling Eyes Rolling Eyes
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 5:58 pm

razmisljam o onom sto sam sanjala i kako bi bolje bilo da nisam nikada ni zaspala.sada mi je def. sjeban dan Crying or Very sad
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 7:32 pm

о томе да ли је напокон ово Сунце прогрејало да могу напоље Very Happy Very Happy lol!


scratch
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 9:21 pm

razmisljam zasto sam ovako umorna pale
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSat Jun 27, 2009 9:42 pm

Како неки дан имам обавеза преко главе(као данас),а некада немам ниста радити Surprised

lol! lol! scratch
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 12:44 am

jeca ::
а некада немам ниста радити Surprised

lol! lol! scratch

e blago se tebi kada nekad imas i tih dana.ja stalno imam nekih obaveza.

ne razmisljam Twisted Evil
hahhaha salim se.

razmisljam kako cu da naucim da vozim Question
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 4:11 pm

razmisljam kako cu da naucim da vozim Question[/quote]



па како,зар ниси научила??
Ја у уторак имам полагање..

Размишљам,шта да радим..Да ли да обновим тестове или мало одем у скитњу scratch scratch
Назад на врх Go down
moni91

moni91


Број порука : 128
Join date : 07.06.2009
Age : 33

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 9:14 pm

jeca ::

па како,зар ниси научила??

imam trenutno dozvolu i znam da vozim automatika,al tata me tera da naucim da vozim auto sa manuelnim menjacem Rolling Eyes nikako kvacilo da skontam!!!

razmislljam sta da rucam flower
Назад на врх Go down
jeca

jeca


Број порука : 465
Join date : 06.07.2008
Age : 33
Локација : Пожега-Србија

O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 7:14 pm

Не знам шта да радим Evil or Very Mad Evil or Very Mad ..Да ли да предузмиам нешто или ћутим.. scratch Crying or Very sad
Назад на врх Go down
Sponsored content





O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...   O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE... - Page 3 Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
O CEMU TRENUTNO RAZMISLJATE...
Назад на врх 
Страна 3 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» O cemu mastate/sta sanjate?
» Trenutno slusam...?
» Sta slusate trenutno?
» sta radite trenutno?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
ZELJKO RAZNATOVIC ARKAN :: ZABAVA-
Скочи на: